top of page

Reference

Mgr. Libor Lasák

Radka má už 7 let praxe  s vedením terapií různých metod, není to tedy žádný nováček. Koncem roku 2017 začala tvořit s nástroji Access Consciousness®. Její hravost, radost a lehkost je při energetických ošetřeních fenomenální.

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl protkaný hravostí, lehkostí, odborností, profesionalitou a lidskostí, nechyběl ani tah na branku.

Radka přistupovala k jednotlivým účastníkům kurzu laskavě a individuálně. Radku vnímám jako kvalitní facilitátorku, která se jen tak něčeho nezalekne a při řešení problémů nehledá žádné zdržování, ale jde rovnou k věci.

Rychlost, hravost a lehkost, tak proběhl kurz.

Všem ostatním, kdo ještě váhají, zda Radku zvolit, doporučuji, položte si otázku: "Když si kurz s Radkou vyberu, bude to pro mě přínosem?"

Já ji mohu srdečně doporučit! Děkuji... Libor

Zdeněk Hamouz

Když popřemýšlím nad metodou Ruš a terapií s Radkou co mi všechno dala, pak je to určitě mnohem větší klid. Byl jsem hodně nervózní člověk, kterého každou chvilku něco štve, nebo někdo štve a ani neví proč. Zlepšily se mi vztahy v rodině, vztahy s rodiči a sourozenci. Měli jsme to doma vždy dost explozivní - slušně řečeno. Takže říct mámě, tátovi, sestře, bratrovi, mám tě rád, bylo absolutně vyloučeno. Natož říci "Miluju Tě", to by znělo jako sprosté slovo...! Tak to už je zaplať pánbůh minulost. Začal jsem mnohem lépe vnímat své pocity a konečně porozuměl tomu, proč se to děje. Co, nebo kdo je příčinou toho, co mě v životě štve a nalezl jsem způsob, jak se toho zbavit. Zbavit se toho uvnitř tak, aby se to už NEVRACELO. A ono se to pak jakoby samo přestalo dít. Dříve jsem to pouze překonával, říkal jsem si, to bude dobrý, to odezní, to vydržím, zapomenem na to. Ale ono se to vždy vracelo, znova a znova. Vím, že i dnes mám ještě spoustu práce před sebou a na sobě, ale už to není tak hrozný. Vím, a hlavně vidím ty své pokroky. Vnímám co mi vadí a mám nástroj, kterým si mohu pomoci i sám. Terapii touto metodou doporučuji úplně každému, kdo chce své vztahy s okolím zlepšit, každému kdo chce na sobě pracovat, každému kdo je nešťastný, mrzutý, nespokojený, neklidný....Jsou to takové malé zázraky, ale mají neskutečný rozměr.

Díky, Zdenda Hamouz.

Jiří Heřman

"Necelý týden před cestou do zahraničí jsem začal mít teploty okolo 39°C a nemohl jsem pořádně spát. Po třech dnech už toho bylo na mě příliš, a tak jsem se ozval Radce Bažantové na terapii RUŠ. Radka si na mě udělala čas ještě tentýž den a během 4-hodinové terapie, při které jsme se dostali k mnoha zajímavým příčinám zdravotního problému, horečka zmizela. Děkuju. Není co víc dodat."

Marek J.

absolvoval sérii terapií po Skypu ze zahraničí

Ahoj Radko, chtěl jsem ti poděkovat za tu poslední “seanci”.
Je to až neuvěřitelný jak to všechno funguje.
A na co všechno člověk může přijít a vzpomenout si.

Píšu ti, protože ti chci říct, že zažívám úplně neuvěřitelné “stavy přítomnosti”
Je to jako kdybych odhodil veliké břemena a už to nemusel táhnout sebou dál. A taky jsem schopný vidět co ještě na těch bedrech mám .🙂 doufám že ty menší věci někdy zvládnu vyčistit třeba i sám ...
Také jsem udělal darování všech těch věcí co už nepotřebuju a vůbec mi to nevadí že to nemám ... 

Lenka Ackermannová

S metodou RUŠ jsem se poprvé setkala na semináři o pasivních příjmech, kde se mi jedna známá s ohromným nadšením zmínila, že se této metodě věnuje a je to úžasné. Druhé setkání bylo díky Radce, která se rozhodla jet na sérii kurzů, ze kterých se také vracela nadšená a po absolvování terapeutického kurzu jsem jí navrhla, zda si chce metodu na mě a mém manželovi trénovat. Hned první terapie byla velký zážitek, ale podstatné je co se dělo po terapii. Řešila jsem vztah s tatínkem. Obrat a moje pocity k němu se změnily o 180°. Když můj tatínek měl před lety infarkt, který málem nepřežil, prosila jsem "všechny svaté" o druhou šanci, abych vztah s ním mohla změnit. Rok se nic nedělo až po terapii... Dnes je náš vztah moc fajn, rádi se vídáme, máme se o čem bavit, je s ním legrace. Občas žasnu, jestli je to ten stejný člověk, se kterým jsem se vůbec necítila dobře. Obdobně se nám srovnal vztah s maminkou, manželem i dětmi. Těším se na každou terapii, kde za sebou nechám spoustu trápení a pak přijdou nové krásnější dny. Díky Rádě, která mi ukázala metodu RUŠ žije naše rodina mnohem šťastnější život.

Jana Savková

U Radky som bola na terapii Metódy RUŠ, Radušku mi doporučila kamarátka na základe jej dobrej skúsenosti. S Radkou sme prešli, čo som potrebovala prejsť, pomohla mi s každou otázkou, ktorá ma trápila. Hneď po terapii som sa cítila tisíckrát lepšie a spokojnejšie.

Radka mi ku koncu terapie ponúkla aj metódu Access Bars. Vyskúšať túto metódu bolo veľmi zaujimavé. Efekt  bol okamžitý a prekvapilo ma, že aj pretrval. Už sú to dva mesiace od oboch metód a cítim sa stále lepšie a lepšie.

Pár týždňov po terapii sa mi prihodila nepríjemná situácia s kolegom v práci. Začala som si to čistit sama, ale nevedela som si pomôcť. Ako poslednú  nádej som napísala Radke, ktorá mi ponúkla, že si možme večer zatelefonať. V telefóne sme spolu nesmierne rýchlo našli negáciu z detstva, na ktorú by som sama vážne nikdy neprišla. Hneď večer som si to sama pred spaním dočistila. Príjemný bol už len pocit úľavy, keďže ma tá vec veľmi trápila. O to vačsie bolo moje prekvapenie, keď sa mi hneď na druhý deň môj kolega prišiel ospravedlniť, musím podotknúť, že bez toho, aby som ho deň predtým upovedomila, že sa ma jeho konanie dotklo.

Radku ako terapeuta odporúčam vo všetkom, pretože ide do hĺbky a pomôže nájsť, čo treba. Určite sa k nej vrátim a vrele ju odporúčam každému, koho poznám.

Nemůžete si jen přát lepší život...

Jste ochotní si ho sami začít tvořit?

Pro objednání či bezplatnou konzultaci Vaší situace mne prosím kontaktujte:

602 371 320

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Výborně! Zpráva byla přijata.

Pokud neodpovídám na telefon či zprávu, věnuji se právě na 100% klientovi a ozvu se vám hned, jakmile to půjde.  Děkuji za pochopení.

bottom of page