top of page

Metoda RUŠ

Chcete si vyřešit to, co vás trápí a zároveň objevit zákonitosti, jak funguje vaše mysl a jak si sami tvoříte úplně vše ( dobré i špatné ) ve svém životě?

Chcete se naučit vnímat sami sebe, své myšlenky a pocity, a ty nepříjemné trvale odstranit?

Díky Metodě RUŠ již dále nežijete život jako oběť okolností, ale stáváte se aktivními tvůrci svého šťastného života. 

V čem Vám Metoda RUŠ může pomoci?

  • rodinné i jiné vztahy

  • prožitá traumata fyzická i psychická

  • strachy, fóbie, úzkost, deprese, pocit vyhoření

  • peníze, byznys, práce

  • zdraví fyzické i psychické

  • nalezení smyslu života a lásky k sobě

  • a mnoho dalšího

Během terapie dochází k uvědomění, pochopení souvislostí, odpuštění ostatním i sobě samému.​

Bonus pro vás

Při této terapii využívám také prvky kvantové transformace, čímž je docíleno vyšší efektivity a rychlosti uvolňování omezujících mentálních vzorců z vašeho podvědomí, než při běžné terapii RUŠ.

Zároveň je kvantovou vlnou posílen a upevněn váš záměr, kterého chcete dosáhnout. 

Happy family-baby.jpg

Délka sezení:  3-4h

  Investice: 3.950 CZK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean commodo sollicitudin dolor. Nulla facilisi. In posuere mollis risus, vitae eleifend ipsum sollicitudin eget. Nulla ultrices, risus vel feugiat pellentesque, felis enim vestibulum nunc, vel rhoncus nulla ipsum at felis. In hac habitasse platea dictumst.

Jak probíhá terapie Metodou RUŠ?

1

První krok

Během úvodního krátkého rozhovoru Vy řeknete, co Vás trápí, co chcete vyřešit. Pomohu Vám stanovit si funkční pozitivní ZÁMĚR na vyřešení problému a i pro Váš další život. A jdeme pracovat. 

2

3

4

Druhý krok

Máte zavřené oči a já Vás jasnými, přesně danými otázkami, vedu k nalezení příčiny současného problému v minulosti. Pokud chceme odstranit plevel natrvalo, musíme jít až ke kořenům.

Třetí krok

Příčinu problému rychle, šetrně a trvale odstraníme. Hlavní i všechny vedlejší kořínky velmi pečlivě vytrháme, aby plevel už nikdy nevyrostl.

Čtvrtý krok

Zkontrolujeme v současnosti i pohledem do budoucnosti, zda je problém kompletně vyřešený. Nepříjemné pocity, které jste předtím měl/a, jsou pryč, Vy se cítíte dobře, uvolněně. 

Proč řešit své problémy se mnou?

Od r. 2012, kdy jsem se stala certifikovanou terapeutkou Metody RUŠ, jsem pomohla více než 500 lidem vyřešit jejich problémy a žít spokojenější život.

V letech 2014 až 2018 jsem pravidelně asistovala na kurzech výuky Metody RUŠ Karlu Nejedlému a díky tomu mám nadstandardní terapeutické zkušenosti, i se složitými případy. 

30 let praxe s vlastním seberozvojem. Mé vědomí slouží klientovi, abychom společně dosáhli toho nejlepšího možného výsledku. Neustále se profesně rozvíjím a inspiruji těmi nejlepšími.

Certifikát_Metoda_RUŠ_2012.jpg

Naprostá diskrétnost a následná podpora samozřejmostí.

Kotva 1

Nemůžete si jen přát lepší život...

Jste ochotní si ho začít sami tvořit?

Pro objednání či bezplatnou konzultaci Vaší situace mne prosím kontaktujte:

602 371 320

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Výborně! Zpráva byla přijata.

Pokud neodpovídám na telefon či zprávu, věnuji se právě na 100% klientovi a ozvu se vám hned, jakmile to půjde.  Děkuji za pochopení.

bottom of page